Všechny nabízené produkty jsou ručně vyráběny až po potvrzení objednávky. Naše současná odesílací lhůta se pohybuje maximálně do šesti týdnů od obdržení platby.
Může se stát, že materiál vámi vybrané barvy nemusíme mít aktuálně skladem. V takovém případě se odeslání může zpozdit a okamžitě vás budeme kontaktovat prostřednictvím emailu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit a rádi vám s čímkoliv pomůžeme a poradíme. Nebo pokud máte zájem o jiné kombinace designu, než které nabízíme, určitě nám napište a společně dáme dohromady to, co vám bude nejvíce vyhovovat. 
Napsat nám můžete email na adresu: info@mybeerubber.com nebo nás kontaktovat telefonicky na číslo +420 602 746 072.
V případě dotazů na konkrétní objednávku uveďte prosím do emailu číslo objednávky. To najdete v potvrzovacím emailu, který vám přišel po dokončení objednávky.

Při odeslání objednávky na našem eshopu vám bude automaticky zaslán e-mail s potvrzením objednávky. Zkontrolujte si prosím tento e-mail ve složce se spamem nebo s nevyžádanou poštou.

Jakmile odešleme vaši objednávku, obdržíte e-mail s oznámením o přijetí objednávky. Veškeré informace o dopravě naleznete zde.

Všechny objednávky jsou zasílány v diskrétním čistém balení.

Příjem vaší objednávky

Zkontrolujte si prosím svůj balíček, když jej obdržíte. 
Zkontrolujte neporušenost obalu a opatrně jej otevřete, neotvírejte ostrými nástroji, které by mohly obsah balíčku poškodit. Vyjměte produkt z balíčku a zkontrolujte položku, ujistěte se, že není poškozená a zda je správná podle vaší objednávky. Jakékoliv nesrovnalosti nám prosím okamžitě napište do emailu: info@mybeerubber.com

Při prvním zkoušení nepoužívejte olejové prostředky usnadňující oblékání a zbavte se make-upu a parfémů. 
Pokud jste si zakoupili latexovou masku, nikdy NETAHEJTE za otvory pro oči a ústa, abyste masku přemístili na obličej. Hrozí totiž natržení otvorů. Pro usnadnění správného posazení masky na obličej použijte dlaň. 
Pokud zjistíte nějaké výrobní vady (velmi vzácné) nebo má oděv nesprávnou velikost, oděv dále nepoužívejte a okamžitě nás prosím kontaktujte na: info@mybeerubber.com