Každý produkt je zadán do výroby až po potvrzení platby.
Veškerý sortiment je vyráběn ručně s maximální péčí a proto samotná výroba a odeslání objednávky může trvat až šest týdnů od přijetí platby. 


Doprava

Zboží po ČR a SR rozesíláme pouze přes přepravní společnost Zásilkovna.

Zasilkovna

Jedná se o pohodlný způsob doručení do mnoha výdejních míst, jejichž síť se stále rozrůstá. Kromě kamenných poboček si zásilku odeslanou přes Zásilkovnu můžete vyzvednout i v samoobslužných výdejních boxech. Díky tomu si zásilku můžete vyzvednout v čase, ktery vám zrovna vyhovuje. Jednotlivé pobočky nebo výdejní boxy, které jsou pro vás nejlepší a jsou k vám nejblíž, si můžete zvolit při objednávce. 

Platba

Platba je možná pouze přes platební bránu PayPal nebo přímo bankovním převodem na účet 1495606016/3030. V případě bankovního převodu nezapomeňte správně vložit variabilní symbol při zadávání platby. Ten naleznete v potvrzovacím emailu po dokončení objednávky. Poté postupujte podle pokynů jednotlivé banky, u které máte vaši platební kartu zaregistrovanou. Možnost platby vyberete také při zadávání objednávky.
Následná výroba objednaného zboží začne až po přičtení platby na účet prodávajícího.

Doprava po ČR a SR je u nás vždy zdarma. Zaplatíte pouze částku za výrobu požadovaného produktu, kterou vidíte v rekapitulaci objednávky. 

Celní poplatky vyměřené celním úřadem v daném státě, kam je objednávka odesílána, hradí zákazník.